Miesiąc za nami

Strona internetowa

Miesiąc za nami. Dokładnie 31 dni minęło od publikacji naszej nowej strony. W tym czasie 26 tysięcy Was – naszych czytelników odwiedziło portal w poszukiwaniu informacji, związanych z gminą Wronki i nie tylko. W tym czasie napisaliśmy 85 wpisów, zamieszczając przy tym ponad 250 zdjęć. Poniższa grafika pokazuje ilość odsłon (poszczególnych wyświetleń stron), którą wygenerowaliście.

graf

Facebook

Grono naszych czytelników, korzystających z Facebooka, powiększyło się w tym czasie o 273 osoby i z wynikiem 3 629 osób coraz bliżej nam do okrągłych 4 tysięcy polubień. I pomyśleć, że jeszcze rok temu było nas tylko 1797. Od 2 marca 2014, przekraczając granicę 2 tysięcy, przez następne 8 miesięcy ciężko pracowaliśmy, aby przekroczyć kolejną granicę, tym razem 3000 polubień. To niesamowite, że stało się to 3 miesiące temu. A dzisiaj stoimy u progu kolejnej granicy.

Miasto, które nie śpi

Ciekawostką jest to, że niezależnie od pory dnia i nocy, zawsze ktoś buszuje po naszej stronie. Tym samym Wronki można zaliczyć do grona miast, które nigdy nie śpią. Poniższy wykres pokazuje ponownie ilość odsłon, jednak tym razem z podziałem na godziny.

graf3

Stare wronczanie.pl to teraz mojeWronki.pl

Pomimo przykrego incydentu, jaki spotkał nas ze starą nazwą strony, nadal wpisując ją w wyszukiwarkę trafiacie do nas. Smutno nam, że jeden z symboli Wronek, którym się staliśmy, dzięki ciężkiej pracy został w tak bezmyślny sposób zniszczony. Jednak naszej redakcji żadna trudność nie pokona, bo wronczanie.pl to nie tylko strona internetowa, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Dziękujemy!

Widząc te statystyki jesteśmy pełni dumy. Czujemy również wielką odpowiedzialność, jaka na nas spoczywa.

I wprost nie możemy się doczekać, żeby pokazać Wam nad czym aktualnie pracujemy… Wyczekujemy z utęsknieniem wiosny.