Koncert Fisz Emade TWORZYWO – relacja

Dziś, kilka minut po godzinie 18.00 na scenie wronieckiego Kinoteatru pojawili się Bartosz Fisz Waglewski wraz ze swoim bratem Piotrem oraz muzykami, tworzącymi wspólnie projekt sceniczny pod nazwą Fisz Emade TWORZYWO.

Jeszcze do niedawna piosenki, które mieliśmy okazję dziś usłyszeć, znajdowały się na pierwszych dwóch miejscach listy przebojów radiowej ”Trójki”.  Już pierwszy utwór, wykonywany przez muzyków, dostarczył obfitej porcji  dźwięków, które nomen omen, zelektryzowały tłumnie zgromadzoną publiczność. Artyści nie spuszczali z tonu, a fani wykonywanej przez nich muzyki, którzy wypełnili widownię niemal do ostatniego miejsca, coraz bardziej dawali się porwać tej wysublimowanej mieszance elektroniki i gitarowego brzmienia. Teksty utworów, ”wyśpiewywane” przez Fisza z odpowiednią dozą emocji, doskonale dopełniały to sceniczne dzieło. W większości nieprzypadkowi widzowie dzisiejszego koncertu na długo zachowają w pamięci to, co przeżyli tego wieczoru. Prawdziwych fanów dobrej muzyki zachęcamy do zapoznania się z liczną dyskografią artystów, których mieliśmy okazję gościć w naszym mieście.

Już niedługo na naszej stronie ukaże się wywiad ze starszym z braci Waglewskich, przeprowadzony przez naszych reporterów tuż przed dzisiejszym koncertem.

fisz-emade2Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii