Sukcesy wronieckiej firmy

Biznes we Wronkach kojarzy się przede wszystkim z branżą AGD, tymczasem nie mniej ważne są lokalne firmy, stosujące innowacyjne technologie na światowym poziomie.
sukces-wronieckich-firm
Firma Kopras sp. z o.o., działająca we Wronkach od 1987r. (jako Zakład Rzemieślniczy Marek Kopras), odniosła znaczące sukcesy w ubiegłym roku, za które została nagrodzona m.in.:
– Złotym Medalem MTP Targów Intemasz 2014, za grupę produktów obudowy do wykopów typu boks. Medal jest najbardziej rozpoznawalną i uznaną nagrodą, przyznawaną przez polski przemysł targowy dla innowacyjnych produktów i usług.
– Złotym Certyfikatem Rzetelności 2014 oraz diamentowym certyfikatem za piąte wyróżnienie z rzędu. Dnia 9 października 2014r. w Hotelu Marriott w Warszawie odbył się III Kongres Rzetelnych Firm, na który zostało zaproszonych około 500 firm. W trakcie Kongresu odbyła się gala wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności, podczas której nagrody odbierało około 100 podmiotów.
Firma regularnie zdobywa również certyfikaty na swoje wyroby, m.in. Certyfikaty Euro Test na boksy stalowe i aluminiowe, rozpory do boksów, konstrukcje liniowe i punktowe
Źródło: UMiG Wronki