Punkowy Dzień Kobiet w Karczmie Brackiej

8 marca zagra w Karczmie Brackiej gwiazda polskiej sceny punk GA GA /Zielone Żabki. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.30.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.
Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrokowa mieszanka wybuchowa!

W tym roku zespół świętuje 25 urodziny. Powstanie Zielonych Żabek datuje się na jesień 87. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalne, jubileuszowe koncerty, na których nie zabraknie gości, oldskulowych hitów, nowych utworów i niespodzianek. Wszystkich, którzy chcą świ†ować urodziny razem z Żabkami, zapraszamy na koncerty trasy Punk Not Zgred ( gdzie zagrają również Moskwa i Deuter) , i inne wydarzenia zaplanowane przez Ga-Ga-Zielone Żabki na jesień 2012.

Pragniemy poinformować, że od 15 lutego rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Punkowy Dzień Kobiet – bilety w cenie 15 zł do nabyci za barem. W dniu koncertu bilety w cenie 20 zł.
Dla każdej Kobiety uczestniczącej w koncercie Karczma Bracka i Zielone Żabki przygotują niesamowite niespodzianki. Ze względów bezpieczeństwa organizator przewidział na koncert 120 biletów. Zachęcam do wcześniejszego zakupu wejściówek.