Błękitni zaczęli od zwycięstwa!

Od pierwszego gwizdka sędziego, częściej przy piłce byli piłkarze Błękitnych. Jednak Rakieta nie pozwalała wronczanom na wiele. Boisko nie pozwalało na kombinacyjną grę, o czym wiedzieli gospodarze i to wykorzystali. Jednak defensywie Rakiety przydarzyły się błędy, które bezwględnie zostały wykorzystane przez zawodników Błękitnych. Pierwsza bramka dla MKS-u padła na początku trzeciego kwadransa. Do Mazańskiego zagrywał Nowacki, a ten pierwszy zdobył inauguracyjną bramkę w tym sezonie. Błękitni zdołali jeszcze zdobyć bramkę do szatni. W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy, Tomkowiak po uprzednim podaniu od Janaszka zdobyć bramkę dla MKS-u.

Po zmianie stron, do pracy wzięli się gospodarze. Obie bramki, z 60 i 70 minuty meczu, MKS stracił po stałych fragmentach gry. Rakieta chciała wykorzystać zaskoczenie Błękitnych i iść dalej za ciosem. Jednak ostatnie słowo należało do wronczan. Zawodnicy z Głupoń nie cieszyli się długo z doprowadzenia do remisu. Już dwie minuty później, zwycięską bramkę dla Błękitnych zdobył Bartosz Mazański.

Od nowego sezonu, wroniecki zespół posiada zupełnie nową stronę internetową.
Z radością możemy poinformować, że zakończyliśmy przenosiny na nową domenę oraz serwer, od teraz adresem strony klubu jest – http://mksblekitniwronki.pl/ Z czasem na stronie pojawiać się będą uzupełnione dane m.in. o zawodnikach. Tym czasem zapraszamy za zapoznania się z nią! Podajcie dalej :)


Więcej na stronie klubu.