Trzecia porażka Czarnych

Czarni tym razem w Obornikach ulegli Sparcie 0:3(0:1). Oborniczanie zasłużenie wygrali to spotkanie, choć w pewnym momencie wydawało się, że wynik może być inny. Przy stanie 1:0, tuż przed przerwą, po ewidentnym zagraniu ręką obrońcy Sparty w polu karnym gwizdek sędziego milczał.

Po przerwie Czarni zaczęli dochodzić do głosu, przeprowadzali groźne akcje, jednak to gospodarze zdobyli bramkę na 2:0 po jednym z kontrataków. Trzecia bramka padła z rzutu karnego. Niechętnie znów negujemy decyzję sędziego, lecz była to dziwna sytuacja. W momencie upadku jednego ze Spartan sędzia liniowy krzyczał: „Wstawaj, wstawaj! Nic nie było!”, jednak gdy główny wskazał na „wapno”, liniowy nawet nie próbował pomóc swojemu koledze. Była to już jednak mało istotna sytuacja.

Kolejny mecz to spotkanie u siebie z Sokołem Pniewy, w najbliższą niedzielę o 16:00!

Źródło: czarniwroblewo.pl