Superpuchar Ligi Nadwarciańskiej pojechał do Dobrojewa (GALERIA)

W niedzielę o godzinie 14:00 na przeciw siebie stanęli mistrzowie I ligi oraz II ligi. Na murawę wyszły jedenastki Kamili Dobrojewo oraz Fortuny Zielonagóra. Zwycięzca mógł być tylko i lepsza okazała się ekipa Kamili. Jednak, lepiej w spotkanie weszli zawodnicy z Zielonejgóry, oni otworzyli wynik spotkanie. W dalszej części spotkania, zespół Kamili pokazał jednak, że nie bez powodu zostali mistrzami LN w tym sezonie. Jeszcze przed przerwą zdołali wbić cztery bramki. Po pierwszych 45 minutach było 4:1 dla piłkarzy z Dobrojewa. W drugiej połowie obie drużyny zdołały wbić jeszcze po dwie bramki i w pełni zasłużenie trofeum przypadło Kamilom Dobrojewo.