Piknik Stowarzyszenia "Jesteśmy Razem" (GALERIA)

Wszystkich uczestników rodzinnego pikniku integracyjnego w imieniu Stowarzyszenia powitał wiceprezes organizacji Janusz Jarmużek, a następnie gospodarz ośrodka leśniczy, szkółkarz Pan Mirosław Czapracki, który to również zagrał na rogu hejnał leśny na powitanie. Przekazał on na ręce prezesa Stowarzyszenia Marka Lepszego symboliczny klucz do lasu.

Jednym z punktów pobytu członków Stowarzyszenia w tym, tak atrakcyjnym przyrodniczo, miejscu była Szkółka Leśna w Dąbrowie. Tu członkowie stowarzyszenia usłyszeli od pana leśniczego interesujące informacje na temat historii szkółki, mieli okazję spacerować wśród pięknego czasem unikatowego drzewostanu, oraz alejkami edukacyjnymi.

Następnie licznie przybyli członkowie stowarzyszenia z wszystkich gmin naszego powiatu doskonale bawili się na pikniku rodzinno – integracyjnym. Było ognisko, kiełbaski, muzyka i wspólne biesiadne śpiewanie. Nie zabrakło także gier i zabaw na świeżym powietrzu, gdzie wszyscy mogli oddychać pełną piersią. Do grona bawiących dołączył niedźwiedź, któremu bardzo przypadły do gustu nie tylko kiełbaski ale przede wszystkim wspaniała atmosfera.

Na zakończenie prezes Stowarzyszenia „JESTEŚMY RAZEM„ serdecznie podziękował Gospodarzowi tego pięknego leśnego ustronia – panu Miłosławowi Czaprackiemu – za zorganizowanie wszystkich atrakcji, jakie czekały na uczestników, oraz za gościnę. Podkreślono fakt, jak ważne są wielopokoleniowe spotkania oraz możliwość wspólnej zabawy. Nadleśnictwo Pniewy również dziękuje za przybycie, mile spędzony wspólnie czas oraz wspaniałą atmosferę.

Organizatorzy pikniku są przekonani, iż wszyscy mile spędzili czas w tak urokliwym miejscu i na pewno wrócą tam jeszcze oraz polecą je innym. Jeszcze raz sprawdziło się powiedzenie „cudze chwalicie swego nie znacie„ .
Stowarzyszenie „JESTEŚMY RAZEM” dziękuje także Firmie Nasz – Bus Wronki oraz panu Michałowskiemu za pomoc w organizacji pikniku.

Tekst i zdjęcia – Stowarzyszenie „Jesteśmy Razem”