Nowi zapaleńcy we Wronkach

W sobotę z okazji Dnia Kobiet zorganizowali rajd, który miał ruszyć z wronieckich Olszynek. Na miejsce zbiórki zawitało dziewięć załóg w tym oczywiście kobiecie. Rajd ruszył o godzinie 10:00, a trasa wiodła z Wronek w kierunku Chojna, potem do Sierakowa, następnie przez Charcice, Chrzypsko i Oporowo, aż do tego samego miejsca we Wronkach. Fani czterech kółek zawitali ponownie na rekreacyjne miejsce nad Wartą około godziny 14.

Jak mówi nam jeden z organizatorów to pierwsza, ale nie ostatnia impreza tego typu we Wronkach. Jak sam uznał, jest to rozpoczęcie sezonu, a takich wydarzeń można się spodziewać więcej. Kto wie, może to będzie obok parady motocykli, kolejna gratka dla miłośników motoryzacji podczas Dni Wronek. To nie pierwszy oficjalny rajd zorganizowany przez zapaleńców, wcześniej zorganizowano z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przejeżdżając kilka miast powiatu – zebrano wtedy ok. 11 tys. zł.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2013-03-14