PILNIE SZUKAMY DOMKÓW DLA PORZUCONYCH KOCIĄT!!!

Dzisiejszego dnia (16.11.2012r.) wczesnym rankiem, w Starym Mieście k/Wronek zostały znalezione dwa śliczne kocięta!!! Kolejny bezmyślny i nieodpowiedzialny „człowiek” pozostawił kotki zamknięte w kartonie, na dworze, gdzie prawdopodobnie spędziły całą noc. Przy temperaturze jaka panowała tej nocy kotki cudem przeżyły! Osoba, która znalazła karton chciała go wyrzucić na śmieci, na szczęście zajrzała do środka i powiadomiła nasz Oddział TOZ-u o swoim „znalezisku”.

Kotki obecnie przebywają pod naszą opieką, niestety z powodu przepełnienia Domów Tymczasowych bardzo pilnie szukamy dla tych słodziaczków domu stałego. Kocięta mają ok. 5 – 6 tygodni, nie boją się ludzi, bardzo lubią głaskanie więc w przyszłości wyrosną na prawdziwe „przytulaki”. Samodzielnie jedzą oraz korzystają z kuwety. Czekają na swój nowy dom, gdzie będą mogły radośnie dorastać i na odpowiedzialnego, kochającego opiekuna. Osoby, które chciałyby przygarnąć te maleństwa prosimy o kontakt pod nr tel. 603 255 675 lub e-mail [email protected]
UWAGA!!!
Osobę, która porzuciła te kotki, a także inne osoby, które zrobiły lub planują zrobić coś podobnego ostrzegamy, iż w myśl znowelizowanej USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT, porzucenie zwierzęcia traktowane jest jako przestępstwo i zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3 oraz grzywną do 100 tys.zł. a także zakazem posiadania zwierzęcia do 10 lat !!!
TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE
ODDZIAŁ WE WRONKACH
Os. BOREK 3C
64-510 WRONKI
skr. poczt. nr 50
tel.603 255 675 (czynny całą dobę)