DOŁĄCZ DO REDAKCJI!

Od samego początku nasz portal prowadzony jest przez młodych ludzi. Portal Wronczanie.pl szuka kolejnych osób chętnych do współpracy przy tworzeniu lokalnego serwisu informacyjnego.

Zależy nam na osobach, które z chęcią poświęcą trochę czasu dla pracy na rzecz portalu.

Co możesz robić?

pisać artykuły, felietony lub newsy na dowolne tematy (zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i chęciami)

przeprowadzać wywiady z kimkolwiek zechcesz (nie jesteśmy papierową gazetą, nie mamy ograniczonego miejsca na teksty, a tym samym nie boimy się „zmarnować” przestrzeni na mniej ciekawe teksty. Twój kolega z Wronek wydaje Ci się ciekawy? Nie zastanawia się, czy Twoją opinię podzielają inni, tylko przeprowadź rozmowę! Jeśli nie wiesz z kim rozmawiać, my postaramy podsunąć pomysły i kontakt do osób. Nie sądzisz, że dziennikarstwo to ciekawa przygoda?

robić zdjęcia zgodne z tematyką Galerii zdjęć, publikować specjalne fotoreportaże (artykuły z serią zdjęć związanych tematycznie i opisami uwiecznionych obiektów)

uzupełniać stałe działy na stronie – jeśli chciałbyś podzielić się swoją wiedzą w danej dziedzinie, możesz pomóc w jak najobfitszym zapełnianiu kategorii

… możesz też robić każdą inną rzecz. Jesteśmy naprawdę otwarci na propozycje, a powyższa lista to tylko niektóre z naszych wizji, a ważniejsze są Wasze chęci.

Portal nie oferuje w zamian żadnych materialnych korzyści. Oczywiście materiały podpisujemy zgodnie z życzeniem autora jego nickiem, imieniem i nazwiskiem bądź pseudonimem.

Chętnie przyjmiemy osoby, które pragną pisać artykuły, wiadomości (także w wybranych dziedzinach), robić zdjęcia, fotoreportaże, rozwijać podstrony w serwisie Wronczanie.pl. Rąk do pracy mamy mało, dlatego cokolwiek przychodzi Ci na myśl, może być bardzo przydatne. Nie zwlekaj – podziel się z nami swoją propozycją!

Ofertę współpracy oferujemy także osobom niepełnoletnim, uczniom wronieckich szkół – jeśli macie czas i ochotę, nic nie stoi na przeszkodzie.

Podania na redaktora proszę składać na maila: [email protected]

Wzór podania:

Imię i nazwisko:

Wiek:

Numer telefonu:

Dlaczego chcesz zostać redaktorem?
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? (zareklamuj się!)

Do tego wymagamy napisania artykułu na dowolny temat dotyczący Wronek (news, felieton lub artykuł).

ZACHĘCAMY WAS DO SKŁADANIA PODAŃ!
TO WAS NIC NIE KOSZTUJE A NAM MOŻECIE POMÓC!