Zalicz ZGON przez HOPE – koncert w Karczmie Brackiej

Niezadowolenie lub niedosyt po tegorocznych Dniach Wronek? Nie przejmujcie się! W sobotę, 12 maja zawitają do Karczmy Brackiej kapele ZGON i HOPE! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:30.

Wronieckiej kapeli ZGON nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Gdyby jednak na tę nazwę komuś dzwony biły, ale nie w tym kościele, wrzucamy na główną jeden z ich utworów:

Mniej we Wronkach znany jest zespół HOPE. Wstyd mi się przyznać, ale sam dowiedziałem się ostatnio, że wydali płytę w Japonii, grają kawał niezłej muzyki, ich perkusista przynosi mi listy do domu, a niedawno w poznańskim Eskulapie awansowali razem z Rust i Papa Musta do dalszej walki o koncert na dużej scenie na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Więcej o tym zespole przeczytać można na stronie Karczmy Brackiej, posłuchać można ich na MySpace, bądź kilka pikseli niżej:

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszyła już 2 maja, bilety w cenie 9,99zł. Ze względów bezpieczeństwa organizator przewidział na koncert 150 biletów. Zachęcam do wcześniejszego zakupu wejściówek, które można nabyć za barem.