Podwójny koncert Full Power Spirit we Wronkach

Wczoraj oraz dziś we Wronkach swój koncert miała grupa Full Power Spirit z Białej Podlaskiej. Jest to grupa, którą nie łatwo spotkać na co dzień, ponieważ tworzą oni głównie utwory o tematyce chrześcijańskiej w stylu hip-hop.

Wczorajszy koncert grupa zagrała w sali widowiskowo-kinowej. Planowo miał rozpocząć się już o godzinie dziewiętnastej, jednak grupa z przyczyn niezależnych dotarła później i koncert rozpoczął się o godzinę później.

Zespół dość szybko rozłożył się na scenie i rozpoczął grać dla około 50 osobowej publiczności, głównie w wieku gimnazjalnym.

Formacja muzyczna składa się z czterech bardzo spokojnych, opanowanych i pewnych siebie osób. Ich teksty piosenek są przemyślane i mające dość prosty odbiór. Nie dając się sprowokować pewnie prezentowali kolejne swoje dzieła. Publiczność sama poderwała się do zabawy. Na samym końcu zespół zagrał jeden kawałek na bis, którego ów publiczność wymusiła.


Dziś (środa) zespół wystąpił kolejny raz, jednak dla około 300 uczniów Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta w ramach rekolekcji. Koncert odbył się na hali sportowej szkoły przy ulicy Polnej. Nie było już widać zmęczenia jazdą, zespół prowadził lepszy kontakt z publicznością. Młodej publiczności najbardziej podobał się występ beatboxera – Aleksandra. Zespół dla rozluźnienia postanowił wcielić się w rolę prezenterów programu „Jaka to melodia”, organizując konkurs związany z odgadywaniem utworów. Zachęcając do zabawy wręczyli również swoją płytę temu, kto pierwszy odgadł utwór. Rozdawali też autografy na swoich pocztówkach.

Młodzież nie ukrywa zadowolenia z wrażenia, jakie na nich wywarli. Świadczą o tym choćby wpisy na tablicy na profiluFull Power Spirit.