Leniwy początek wiosny w Karczmie Brackiej

W sobotę 14 kwietnia zawita do Karczmy Brackiej kapela Leniwiec.
Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi wroniecki zespół Gordon i Bibek.

Leniwiec gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor.

Gordon/Bibek jest klasycznym duetem w konwencji MC/producent w hołdzie najbardziej inspirującym twórcom rapowym z lat 90. Od 2007 roku dorobek undergroundowego duetu jest zderzeniem inspiracji muzycznych wszelkiego rodzaju – od starego, dobrego soulu po nowoczesne nazwy gatunków, o których wie tylko Bibek. Młody duet ze słonecznego Borku zagra najnowszy materiał pt. „Patywy i Motenty”- tytuł nic nie znaczy, ale jest ładny. Live act zespołu będzie uświetniony przez śpiew i uśmiech Magdy Janickiej, bitmaszynę MPC, za którą stanie Bibek oraz scenicznej improwizacji, od której duet nie stroni nigdy.

26 marca rozpocznie się przedsprzedaż biletów na koncert Leniwca – bilety w cenie 13 zł do nabycia za barem. Ze względów bezpieczeństwa organizator przewidział na koncert 150 biletów. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek.