XXVI Puchar Borów Tucholskich – dwa razy 2 miejsce i jeden raz 3 miejsce Wronczan

KK „DZIEWIĄTKA” Wronki startował w dniach 07-09.10.2011 na kręgielni w Tucholi w XXVI Młodzieżowym Turnieju o Puchar Borów Tucholskich. Nasza młodzież zaprezentowała się rewelacyjnie.

W kategorii młodzików 2 miejsce zajął Bartosz Ruszczyk (przegrał 1 miejsce tylko 1 kręglem,) a jego kolega klubowy Mateusz Kląskała 3 miejsce. W kategorii młodziczek na 2 miejscu uplasowała się Julia Brodziszewska (przegrała zbieranymi 1 miejsce).

W zawodach startowało 83 zawodników z 9 klubów: KK „DZIEWIĄTKA” Wronki, „START” Gostyń, „POLONIA 1912” Leszno, „WRZOS” Sieraków, ZATOKA Puck „TUCHOLANKA” Tuchola, CZARNA KULA Poznań, TPK Wejherowo, ALFA-VECTOR Tarnowo Podgórne.

Turniej rozegrany został w 4 kategoriach wiekowych: młodziczki, młodzicy, juniorki młodsze, juniorzy młodsi. Wroniecką ekipę reprezentowało 22 zawodniczek i zawodników (Julia Brodziszewska, Katarzyna Mroczkiewicz, Sandra Nowak, Patrycja Grzelak, Zuzanna Citkowska, Julia Paszyk, Weronika Remisz, Martyna Remisz, Julia Grocholska, Bartosz Ruszczyk, Mateusz Kląskała, Kamil Palacz, Gracjan Machaj, Patryk Wójtowicz, Kacper Tyczewski, Tomasz Skrzypkowiak, Adam Machaj, Michał Pajor, Patryk Janicki, Kornel Ratajczak, Paweł Skóra, Radosław Świniarski).

Poniżej medaliści w poszczególnych kategoriach oraz miejsca wronieckich zawodniczek i zawodników: