Prawie pełna sala podczas kabaretu Młodych Panów

Wczoraj wieczorem w sali widowiskowo-kinowej we Wronkach odbył się spektakl kabaretu Młodych Panów, który został zorganizowany przed Wroniecki Ośrodek Kultury. Na przedstawienie przybyła niemal pełna sala.

Przybyła grupa kabaretowa przed dwie godzina zabawiała publiczność i trzeba przyznać, że robiła to na wysokim poziomie. Przez cały czas trwania skeczów publika była rozbawiana prawie do łez.

Mateusz „Banan” Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk, Robert Korólczyk świetnie się zaprezentowali, swój profesjonalizm pokazali nawiązując w pewnym momencie do Wronieckich i szamotulskich kobiet, oczywiście ku uciesze przybyłych gości.

Przedstawienie nie miało swojego tematu przewodniego, grupa z Rybnika pokazała kilka swoich skeczów, nawiązując m.. in. do Euro 2012, szkoły rodzenia, zakładu pogrzebowego, metroseksualności mężczyzn czy na końcu do szekspirowskiej sztuki Romea i Julii.

Właśnie ostatni skecz był swoistym punktem kulminacyjnym spektaklu, przedstawienie zatytułowane „Romeo i Julia” nie mógłby się odbyć bez udziału publiczności. Zachęcone przez aktorów i publiczność osoby, chętnie pomogły w przedstawieniu skeczu. Również cała publiczność miała okazję pomóc, co podobało się wszystkim.

Przybyli goście byli zachwyceni z przedstawienia, niektórzy opuszczali kino nadal się śmiejąc, co pokazuje klasę kabaretu Młodych Panów. Trzeba przyznać, że zabawa była przednia. Po ostatnim skeczu na scenę wszedł pan Paweł Bugaj, który podziękował grupie za wspaniały występ. Mi jedynie pozostaje zachęcić organizatorów do powielania takiego pomysłu, ponieważ cena za wejściówkę była przystępna, a zabawa pierwsza klasa.

W niedalekiej przyszłości zaprezentujemy film z przedstawienia.

Karol