NA ŻYWO: Błękitni Wronki – Warta Sieraków

W najbliższą sobotę tj. 8 października w Popowie, drużyna MKS-u Błękitnych Wronki zmierzy z Wartą Sieraków. Mecz 8 kolejki klasy okręgowej rozpocznie się o godzinie 16:00.

Bardzo zapraszamy do Popowa! Sympatycy drużyny będą mieli możliwość darmowego dojazdu na mecz! W dzień meczu o godzinie 15:30 spod Wronieckiego Lidla wyruszy autobus, który zawiezie kibiców na mecz.

Błękitni Wronki obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, jednak dzielą to miejsce z drużyną Sokoła Rakoniewice, z którymi zmierzą się w następnej kolejce. Błękitni tracą do lidera – Świtu Piotrowo trzy punkty, zajmujący drugie miejsce Sokół Pniewy ma tyle samo co drużyna Świtu. Oba kluby zmierzyły się wczoraj w Pucharze Polski, mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Świtu, aż 1-5. Natomiast sobotni rywal Błękitnych – Warta Sieraków, plasuje się na przedostatniej pozycji z dorobkiem zaledwie 4 punktów.

Teoretycznie powinien być to spacerek dla Wronczan. Tym bardziej, że Błękitni z meczu na mecz grają coraz lepiej. Ale wszystko okaże się w sobotę. Tymczasem, wszystkich sympatyków futbolu we Wronkach zapraszamy na bal z okazji 90-lecia piłki nożnej we Wronkach. Przypomnijmy, że 90 lat temu, w roku 1921 powstali Błękitni Wronki, którzy zostali reaktywowani w 2007 po fuzji i przenosinach Amiki do Poznania.

Karol