Zwycięstwo Czarnych Wróblewo na własnym stadionie

Dnia 18.09 bieżącego roku na stadionie we Wróblewie odbył się mecz o mistrzostwo IV ligi. Mecz zagrali miejscowa drużyna Czarnych przeciw Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Już w 15 minucie meczu piłkarze Czarnych mieli dogodną akcję podbramkową lecz, Bartłomiej Graczyk po podaniu Mariusza Chojana spudłował. Pierwszą bramkę dającą prowadzenie miejscowej drużynie zdobył Grzegorz Anioł, popisał się pięknym uderzeniem z „szesnastki” po podaniu Roberta Kliszkowiaka.

Do końca pierwszej połowy nic się ważnego nie wydarzyło, lecz w drugiej połowie tak. 60 minuta meczu, rzut wolny dla Czarnych. Podchodzi Graczyk wrzuca piłkę w pole karne, główka i mamy gola. Pięknym uderzeniem głową popisał się Dariusz Woźny strzelając przy tym gola i dając Czarnym prowadzenie 2:0.

W 72 minucie meczu kapitan gospodarzy, Maciej Chojan doznał urazu kolana. Zszedł z boiska przy pomocy kolegów z drużyny. Nie mógł kontynuować meczu więc potrzebna była zmiana, za kapitana zespołu wszedł Bartek Biedziak, a opaskę kapitana przejął Marcin Chorzępa.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic ciekawego. Mecz był jednym z bardziej udanych tego zespołu w tym sezonie, oczywiście drużyna nie wystrzegała się błędów, jednak wszystko zmierza ku lepszemu.