Wyprawa Czarnych na boisko lidera

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Luboniu, gdzie Luboński podejmie Czarnych Wróblewo w ramach 9. kolejki IV ligi wielkopolskiej grupy północnej. Czy goście wywiozą punkty w starciu z liderem?

Nie ma wątpliwości, że spotkanie pomiędzy Lubońskim a Czarnymi będzie jednym z najciekawszych meczy w tej kolejce. Gospodarze prowadzą w tabeli mając trzy punkty przewagi nad Gromem i Błękitnymi. To sprawia, że Luboński nie może sobie pozwolić na utratę punktów. Zadanie nie będzie takie łatwe, gdyż Czarni obecnie zajmują 5. miejsce i na pewno nie przyjadą do Lubonia tylko się bronić. To zapowiada naprawdę wielkie emocję.

Ostatnia kolejka udanie zakończyła się dla obu ekip. Zarówno Luboński jak i Czarni wygrali swoje spotkania. Lider tabeli pokonał 4:3 w Złotowie Spartę po bardzo trudnym spotkaniu. Czarni natomiast pokonali 2:0 Tarnovię Tarnowo Podgórne. Jak będzie tym razem?

Na pewno faworytem są gospodarze, którzy dotąd nie przegrali żadnego spotkania. Tylko dwukrotnie Luboński dzielił się punktami a sześć razy schodził zwycięski z boiska. Czarni w tym sezonie przegrali tylko raz. Częściej jednak zespół z Wróblewa remisował.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 12:00.

Źródło: Magazyn Piłkarski