Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

„Szkoło! Szkoło! Gdy Cię wspominam.”, znajdą się osoby, które słowami Juliana Tuwina wspominają lub będą wspominać czas spędzony w szkolnej ławce. Pomimo nieprzyjemności jakie każdy z nas odczuł w szkole, ten czas wspomina się czasem z łezką wzruszenia.

Już za niecałe cztery dni rozpocznie się kolejny rok szkolny… 2011/2012. Dajemy do Państwa dyspozycji godziny rozpoczęcia roku szkolnego we Wronieckich szkołach. Niektórzy dopiero w tym tygodniu dowiedzą się do jakich klas będą chodzić. Tym, którzy pozytywnie zdali egzaminy poprawkowe, serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji :)

Dla zdecydowanej większości uczniów z trudem przyjdzie porzucenie błogiego wakacyjnego lenistwa na rzecz szkolnych obowiązków,. Jednak trzeba się pocieszać, że od każdego rozpoczęcia roku szkolnego, odlicza się do następnych wakacji. Niektórzy pójdą do szkoły pierwszy raz, dla innych będzie to ostatni rok nauki w obecnej szkole, albo w ogóle ostatni rok nauki.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Klasy od 4 do 6 i oddział specjalny – 9:00, klasy od 2 i 3 – 9:45, klasa 1 i przedszkole – 10:30
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Klasy od 1 do 6 – 9:00, przedszkole – 11:00
Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Chojnie
Godzina 8:00
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi
Godzina 9:00
Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta
Godzina 9:00
Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich
Godzina 10:30
Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego
Godzina 9:00
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Biezdrowie
Msza Św. – 8:00, apel – 9:00

Wszystkim uczniom życzymy udanego roku szkolnego, obfitego w jak najwięcej miłych wydarzeń związanych z tymi dziesięcioma miesiącami. Głowa do góry do 30 czerwca coraz mniej czasu!