Kibice za bezpieczeństwem

Fundacja Republikańska i Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zaniepokojone ostatnimi działaniami rządu i podległych mu służb, godzącymi w konstytucyjne prawa obywatelskie i mającymi na celu ograniczenie działalności kibiców piłki nożnej i ich stowarzyszeń, inicjują akcję „Kibice za bezpieczeństwem”.

Baner, który widzicie po prawej stronie jest efektem zainteresowania się akcją przez nasz portal. Przed meczem Lecha Poznań z Ruchem Chorzów nasza redakcja zebrała 56 podpisów pod treścią ustawy. Mamy zamiar oczywiście zebrać ich znacznie więcej.

Celem akcji jest skuteczne przeprowadzenie projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i wprowadzenie do polskiego systemu prawnego rozwiązań, na które czekają setki tysięcy polskich kibiców i obywateli. Jej założenia znajdziecie pod tym linkiem.

My podpisy dalej zbierać będziemy na wronieckich ulicach, ale Was zachęcamy też do pomocy indywidualnej – listę poparcia można pobrać stąd. Podpisy łatwo można zebrać od samych najbliższych znajomych i rodziny, a wypełnione podpisami listy można przekazać nam – piszcie na [email protected] , ustalimy czas i miejsce odbioru.

Zachęcamy do poparcia akcji !