Akcje ratownicze przeprowadzone od początku roku

Przedstawiamy Państwu zbiorczy news z informacjami z akcji ratowniczych przeprowadzonych przez Ochotniczą Straż Pożarną we Wronkach od początku bieżącego roku. Głównie mają one związek z obecnym stanem Warty i roztopami. Zapraszam do lektury.

05.01.2011r – kolizja w Ćmachowie
W dniu 5 stycznia 2011 roku, jeden zastęp OSP Wronki interweniował przy kolizji drogowej w Ćmachowie, gdzie na tył stojącego na szosie i częściowo na poboczu nieoświetlonego samochodu osobowego VW Polo, najechał samochód osobowy VW PASAT, w wyniku kolizji uszkodzeniu uległ tył samochodu VW Polo i przód samochodu VW Pasat, osób poszkodowanych nie było.

15.01.2011r – interwencje straży pożarnej związanych z wypompowywaniem wody
W dniu 15 stycznia 2011 roku, rano jeden zastęp interweniował na ulicy Słonecznikowej, w budynku mieszkalnym gdzie ulatniał się czad z pieca, działania straży pożarnej polegały na przewietrzeniu budynku i sprawdzeniu pomieszczeń budynku miernikiem czy nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Następnie trzy zastępy OSP Wronki wypompowywały wodę z zalanego budynku garażu na ul. Polnej, z budynku mieszkalnego na Al. Wyzwolenia i z kotłowni budynku produkcyjnego w Popowie. W niedzielę jeden zastęp OSP Wronki wypompowywał wodę z zalanej kotłowni budynku produkcyjnego w Popowie.

17.01.2011r – zabezpieczenia wiaty w Olszynkach
W dniu 17 stycznia 2011 roku, jeden zastęp OSP Wronki i jeden zastęp OSP Lubowo wyciągały z wody ławki, które kra wyrwała z wiaty przystani kajakowej w Olszynkach, uwolniono również z kry konstrukcję wiaty. Pogotowie Gazowe poinformowano o uszkodzonym odpowietrzeniu gazociągu przebiegającego pod Wartą od strony ogródków działkowych.

Wszystkie informacje oraz zdjęcia pochodzą ze strony internetowej OSP Wronki. Ja tej stronie mogą też Państwo przejrzeć resztę zdjęć.