Kolejna porażka Błękitnych w lidze.

Błękitnym Wronki po raz kolejny nie udało się wygrać meczu ligowego. Tym razem ulegliśmy na własnym stadionie 0:2 z Obrą Zbąszyń.

Od początku meczu inicjatywa należała do gospodarzy. Błękitni prowadzili grę, jednak piłkarze Obry wykorzystali słabość naszej obrony strzelając bramkę w 18 minucie meczu. Gospodarze atakowali jednak dalej, próbując szybko odrobić straty. Niestety 3 minuty po pierwszej bramce przy kolejnym błędzie w obronie tracimy kolejnego gola. Do końca pierwszej połowy obydwa zespoły oddały kilka strzałów na bramkę, jednak bez dorobku goli.

W drugiej połowie dalej na boisku przeważali Błękitni. W 55 minucie Truchel z około 20 metrów oddał silny i ładny strzał. W 55 minucie po rzucie wolnym dla Błękitnych ten sam zawodnik umieścił piłkę w siatce, jednak była to bramka ze spalonego.
Ostatnie 30 minut to również przewaga gospodarzy. Skuteczność wykończenia nie jest jednak atutem Błękitnych i nie zdołali oni strzelić honorowej bramki.

Błękitni Wronki – Obra Zbąszyń 0:2