Wypadek ul. Mickiewicza

W dniu 22 czerwca 2010 roku, o godz. 21.50, jeden zastęp OSP Wronki, Policja i Pogotowie Ratunkowe interweniowały przy wypadku drogowym na ul. Mickiewicza, gdzie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym, poszkodowany został kierowca motocykla. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu zdarzenia, neutralizacji rozlanego oleju i paliwa.

Źródło: wronki.osp.org.pl

W dniu 22 czerwca br w godzinach wieczorowych we Wronkach na jednym ze skrzyżowań doszło do niebezpiecznego wypadku. Zderzył się kierujący samochodem z kierującym motocyklem w wyniku czego motocykl wraz z kierującym został odrzucony na trzeci pojazd – samochód osobowy. Kierujący motocyklem został przewieziony z obrażeniami do szpitala. Przyczyny oraz przebieg zdarzenia jak inne okoliczności są bada Policja.

Źródło:

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2010-06-24