Ulica Zacisze gotowa

Dwa miesiące przed terminem firma RAT-BUD z Czerwonaka oddaje drogę na ulicy Zacisze do użytku. Ulica powstała bardzo szybko, w około 1.5 miesiąca. Koszt inwestycji wyniósł 416 622,95 zł. Teraz firma przenosi się na osiedle Staszica, gdzie remontować będzie drogi i miejsca parkingowe. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wygląd ulicy z kwietnia można zobaczyć w naszej usłudze Wronczanie.pl StreetView pod tym adresem.

Teraz ulica prezentuje się następująco:

Jedyną ulicą, która nie ma jeszcze utwardzonej nawierzchni na osiedlu Zamość jest ulica Wierzbowa. Również można odszukać panoramy tej ulicy w usłudze Wronczanie.pl StreetView.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2010-06-29