Turniej piłkarski pod patronatem serwisu Wronczanie.pl

Zapraszamy chętne drużyny piłkarskie: zrzeszone i niezrzeszone, amatorskie i te bardziej profesjonalne do udziału w turnieju piłkarskim, który odbędzie się 10 lipca o godzinie 16:00 na Orliku. To pierwsza taka impreza, dlatego liczbę uczestników ograniczamy do sześciu zespołów. Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś!

Kiedy?
W sobotę 10 lipca o 15:00.

Gdzie?
Na boisku piłkarskim kompleksu „Orlik” we wronieckich Olszynkach.

Kto może grać?
Wszystkie chętne drużyny, choć zaproszenie kierujemy szczególnie do zespołów niezrzeszonych, amatorskich. Wiek nie gra roli.

Ilu zawodników w drużynie?
Drużyna liczy 6 zawodników (w tym bramkarz) oraz maksymalnie dwóch rezerwowych.

System rozgrywek
Przed turniejem odbędzie się losowanie grup. Każda grupa liczyć będzie 3 zespoły, gramy systemem każdy z każdym. Następnie zwycięzcy pierwszej grupy grają mecz półfinałowy z drużyną, która zajęła miejsce 2. w grupie B, a zwycięzcy grupy B grają z drużyną, która zajęła 2. miejsce w grupie A. Zwycięzcy półfinałów grają w finale, przegrani grają mecz o 3. miejsce, a drużyny, które zajęły ostatnie miejsca w grupach, grają między sobą o 5. miejsce.

Na koniec zwycięzca turnieju zagra mecz przeciwko reprezentacji klubu MKS BŁĘKITNI WRONKI, którzy to niedawno wywalczyli awans do ligi okręgowej!

Zapisy:
Pod adresem mailowym [email protected]


PATRONAT NAD TURNIEJEM:
LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY WRONCZANIE.pl

Więcej ewentualnych informacji wkrótce.