Koreańczyk chciał grać w Błękitnych

Z nieoficjalnych źródeł zbliżonych do klubu Błękitni Wronki dowiedzieliśmy się, że chęć gry we wronieckiej drużynie wyraził… Koreańczyk! Azjata chwalił się, że w swojej ojczyźnie występował w zespole rywalizującym na dość wysokim szczeblu, lecz tak naprawdę nikt nie wie jakimi umiejętnościami dysponuje zawodnik.

Maciek, kibic Błękitnych, którego zapoznaliśmy z tą sprawą podczas wyjazdowego meczu Błękitnych w Gałowie, uważa, że Koreańczyk mógłby zostać gwiazdą zespołu. „Z pewnością byłby przydatny, prawdopodobnie reprezentuje poziom znacznie przewyższający A-klasową przeciętną!” My również uważamy, że gra Koreańczyka w zespole Błękitnych byłaby czymś dobrym dla tego klubu. Z pewnością stanowiłoby to dobry krok marketingowy, a być może przyniosłoby korzyść sportową.

Niestety… przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej stanowią, że obcokrajowcy nie mogą grać w zespołach występujących w tak niskich ligach. Być może Koreańczyk spróbuje uzyskać szansę gry w czwartoligowych Czarnych Wróblewo? Według przepisów tam mógłby grać.

Warto natomiast zauważyć, że Koreańczycy pragną angażować się w życie mieszkańców miasta – co na ten temat myślicie Wy, nasi Czytelnicy?