Błękitni wygrali w Suchym Lesie

Jedyna drużyna piłkarska reprezentująca miasto Wronki odniosła dzisiaj zwycięstwo nad Sucharami Suchy Las. Wronczanie wygrali 4-1 i wciąż liczą się w walce o awans. Według gospodarzy mecz, przynajmniej w pierwszej połowie, stał na wysokim poziomie. Tego samego dnia występująca w tej samej lidze Warta Wartosław przegrała u siebie z Rokitą Rokietnica 0-1.

Suchary Suchy Las 1-4 (1-2) Błękitni Wronki
20 min. – 0:1 Truchel
43 min. – 1:1 Szymański
46 min. – 1:2 Anioł
90 min. – 1:3 Anioł
93 min. – 1:4 Wojciechowski

Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 2-1 dla Błękitnych, którzy drugą bramkę strzelili już w doliczonym czasie gry. Druga połowa również była zacięta, ale końcówka należała do piłkarzy z Wronek – najpierw naszym piłkarzom nie udało się wykorzystać rzutu karnego w 80 minucie, a potem w 90 i 93 minucie gry padły dwie bramki, które zdecydowały o dość wysokim zwycięstwie klubu z Wronek. Warto dodać, że drużyna Sucharów nie wykorzystała „jedenastki”. Mecze rozgrywane były o 18:00 więc nie znamy jeszcze innych wyników spotkań między drużynami z tej samej ligi. Gdy tylko poznamy rezultaty, uaktualnimy tę wiadomość.

Błękitni zagrali w składzie: Hoffmann – Baranowski, Bugaj, Stachowiak, Dolata (72. Arciszewski) – Barłóg (88. Wojciechowski), Małecki, Raszewski (65. Tomczak), Anioł, Musielak – Truchel (86. Brzóska)