Adrianna Janowicz wicemistrzynią Wielkopolski

Podczas rozgrywanych 25 maja w Poznaniu finałów Indywidualnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Wielkopolski szkół gimnazjalnych świetnie zaprezentowała się Adrianna Janowicz – uczennica klasy II b. W biegu na dystansie 300 metrów zajęła II miejsce uzyskując wspaniały rezultat 42,24 s, wynik ten daje jej miejsce w czołówce zawodniczek Polski w kategorii młodziczek.

Bardzo dobrze w tych zawodach wystartowała również uczennica klasy I d – Marzena Gromadzińska, która w biegu na 600 metrów zajęła VII miejsce z doskonałym wynikiem 1.48,39 s.
Gratulacje dla obu zawodniczek z naszej szkoły, w historii wronieckiego sportu szkolnego są to jedne z największych osiągnięć.

Nieco poniżej swoich możliwości wystartowali w tych zawodach chłopcy. Kacper Kapłon pchnął kulą tylko 11,14 m i zajął18 miejsce, a sztafeta szwedzka w składzie: Patryk Bzdziel, Maciej Pawlak, Daniel Nowacki i Artur Zalewski uzyskała czas 2.20,33 s i zajęła 21 miejsce.

źródło: gimnazjum-wronki.internetdsl.pl