Porażka Błękitnych

Niestety zespół Błękitnych odniósł porażkę w niedzielnym meczu przeciw LKS-owi Kicin. Zdecydowaliśmy się nie zamieszczać własnej relacji, a jedynie (samokrytyczną!) informację z oficjalnej strony naszego zespołu, wzbogaconą o nasze filmiki. Oto relacja:

Wstyd! Błękitni przed meczem z Kicinem wiedzieli, że mogą zostać liderem, bo Kwilcz zremisował z Objezierzem 1:1. Tymczasem potwierdziło się, że w pojedynkach o dużą stawkę (jak np. na wiosnę w Kwilczu) ta drużyna nie przypomina nagle siebie, gra nie ten futbol co potrafi. Inna sprawa to mnóstwo niewykorzystanych 100, a może i 200-procentowych sytuacji. W 13. min. Maciej Raszewski z bliskiej odległości nie umieścił piłki w siatce. W 73. min. Karol Truchel znalazł się w doskonałej sytuacji, strzelił celnie przy lewym słupku, ale za słabo i piłkę zdołali wybić obrońcy z Kicina. Później coraz śmielej zaczęli atakować goście (to b. dobra drużyna, w ich grze było widać myśl). Przede wszystkim… oddawali strzały na bramkę przeciwnika (Błękitni tego raczej nie robili, choć w drugiej połowie bramkarz z Kicina miał pod słońce). Pierwsze ostrzeżenie przyszło w 74. min., gdy gospodarzy od bramki uratował słupek. W 75. min. było już 0:1 po pięknym strzale napastnika LKS. Trzy minuty później kolejny ładny strzał zakończył się podwyższeniem rezultatu na 0:2 dla gości. Po tym „zimnym kuble wody” wronczanie zaczęli śmielej atakować. Cóż z tego. W 76. min. Maciej Stachowiak nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił tak, że piłkę złapał bramkarz). W 91. min. Michał Woźny w zamieszaniu podbramkowym strzelił w poprzeczkę.

Niewykorzystany rzut karny:

Mała obserwacja na koniec. W 56. min. na boisko wszedł Michał Musielak. „Musi” pokazał, że jest jednym z niezbędnych ogniw wronieckiej drużyny.

Komplet wyników minionej rundy:
Nałęcz Ostroróg 1:4 Warta Wartosław
Orkan Objezierze 1:1 Rzemieślnik Kwilcz
Rokita Rokietnica 3:1 KS Sękowo
Sokół II Pniewy 0:3 Warta Obrzycko
Kłos Gałowo 0:2 Suchary Suchy Las
Błękitni Wronki 0:2(0:0) LKS Kicin

Pomeczowy wywiad naszego portalu z trenerem Małeckim:Relacja pochodzi ze strony www.mkswronki.pl
Filmiki własne.