Startujemy!

Sobota, 27 marca, kilkanaście minut po ósmej – startują prace nad portalem wronczanie.pl Pomysł na założenie serwisu powstał niespełna tydzień wcześniej, a serwis znajduje się już na zaawansowanym etapie budowy.

Wypada krótko przedstawić, co w przyszłości znajdzie się na tej stronie, jaką rolę pełnić będzie portal.

Portal wronczanie.pl ma być niezależnym miejscem wymiany informacji na temat miasta i gminy Wronki. Inicjatywa nie jest związana z żadną z organizacji, partii, czy lokalnych gazet. Wronczanie.pl to prywatne przedsięwzięcie dwóch młodych mieszkańców nadwarciańskiego miasteczka. Powstaje nie dla zarobku, lecz jest formą wyrażenia zainteresowań. Mówiąc krótko – poświęcamy swój czas i pieniądze, bo mamy na to ochotę i sprawia nam to przyjemność.

Celem portalu będzie udzielanie Wronczanom darmowych informacji, dostarczanie rozrywki i integracja lokalnej społeczności.

Pragniemy nawiązać współpracę z każdym, kto ma ciekawą propozycję. Chcemy wspierać oddolne inicjatywy mieszkańców, promować działalność wronieckich stowarzyszeń, klubów i grup nieformalnych.

Jesteśmy otwarci na propozycje, można się z nami skontaktować (potrzebne dane w dziale Kontakt.)

Na otwarcie portalu przygotowaliśmy teksty, które znajdziecie jedynie u nas:
Felieton “Wroniecka mentalność” autorstwa Chożala
Historię piłki nożnej we Wronkach opracowaną przez Artura Hibnera, wiceprezesa Błękitnych Wronki

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2010-03-27