Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Fotografia artystyczna – Sprężyna zachwyciła gości wernisażu


„Było fantastycznie”, „Jesteś naszą dumą”, „Było pięknie i magicznie” – takie słowa płynęły pod adresem Agnieszki Teski po niezwykle udanym wernisażu, który odbył się 13 października w Muzeum Ziemi Wronieckiej.

Goście z całej Polski, przyjaciele i wielbiciele talentu Sprężyny – Agnieszki Teski mieli prawdziwą ucztę artystyczną w czasie wernisażu fotografii wronieckiej artystki. Zgromadzonych powitał dyrektor Wronieckiego Ośrodka Kultury – Michał Poniewski, następnie główna bohaterka wieczoru powiedziała kilka słów na temat swojej pasji do fotografii. Wernisaż uświetnił swoją muzyką gitarzysta Zbigniew Rolniczak.Fotografie Agnieszki Teski to w większości zachwycające portrety, w każdym ujęciu można dostrzec wyraźny zamysł artystyczny, to sprawia, że zdjęcia przypominają misternie stworzone obrazy. Spojrzenie Sprężyny na otaczającą rzeczywistość nie jest oczywiste, raczej przenosi do klimatu baśni i powoduje, że widz zastanawia się nad historią, którą kryje się za każdą z ukazanych postaci.

Magia i urok zdjęć Agnieszki Teski ujawnia się dzięki wspaniałemu klimatowi sali wystaw czasowych wronieckiego muzeum. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia wystawy. Można ją obejrzeć w godzinach pracy muzeum od poniedziałku do czwartku 9:00-16:00, w piątki 9:00-15:00. Dyrektor Michał Poniewski zapewnia, że istnieje możliwość odwiedzenia wystawy poza godzinami pracy muzeum, w tym celu należy skontaktować się z Wronieckim Ośrodkiem Kultury. Już dzisiaj zapraszamy także na spotkanie autorskie z Agnieszką Teską, które odbędzie się 27 października.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+