Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kibicuj w Olimpijskim stylu!


Mundial w Rosji za pasem, przeżyjcie piłkarskie emocje w Strefie Kibica Hotelu Olympic. To jedyne miejsce w okolicy, pozwalające śledzić wszystkie mecze Mistrzostw Świata w takiej aranżacji. Zapraszamy do kibicowania w olimpijskim stylu!

Już w czwartek rozpoczyna się najważniejsza piłkarska impreza – oczywiście z udziałem Reprezentacji Polski. Dla fanów biało-czerwonych jak i piłki nożnej w najlepszym wydaniu w Hotelu Olympic przygotowana została Strefa Kibica. Jeśli chcecie wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi śledzić piłkarskie zmagania od meczu otwarcia do wielkiego finału – jest to jedyne miejsce w okolicy, które na to pozwala.

Spotkania będzie można śledzić na naprawdę dużym ekranie, a także na telewizorach znajdujących się nad boksami oraz na tarasie. Zbierzcie ekipę, zarezerwujcie stolik i cieszcie się piłkarskimi emocjami z innymi kibicami w atmosferze piłkarskiego święta.

W trosce o Wasz komfort oglądania meczów, piwo będzie można zakupić w litrowych kuflach w promocyjnej cenie. Do zimnego browaru najbardziej pasuje kiełbasa z grilla, oczywiście tego też nie zabraknie. Z okazji Mundialu przygotowano również specjalne menu, aby uprzyjemnić Wam oglądanie meczów oraz spędzanie wspólnie czasu.

Aby podwyższyć stopień emocji podczas wspólnego kibicowania w Strefie Kibica, prowadzone będą konkursy. Wystarczy przed meczem wytypować dokładny wynik spotkania, aby wygrać litrowy kufel piwa. Chcielibyście zdobyć lodówkę pełną piwa? Wystarczy wziąć udział w konkursie paragonowym, emocji nie zabraknie. Będzie się można również cieszyć dobrą zabawą podczas wspólnej gry w piłkarzyki.

Po wybranych spotkaniach odbędzie się muzyczne after party – po meczach z udziałem Polski, ale nie tylko. Dla kibiców grać będą Nuyorica, Kacper Kapłon oraz Phil Gavel. Oglądaj Mundial i chilluj przy dobrej muzyce!

Więcej informacji na stronie Hotelu Olympic lub w pubie.

materiał sponsorowany


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+