Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kolejne sukcesy wronieckiego Mistrza


O sukcesach sportowych naszego funkcjonariusza donosiliśmy już wielokrotnie. Ponieważ sezon zawodów siłowych właśnie się rozpoczął, st. sierż. Tomasz Napierała nie przestaje w dążeniach do zdobycia kolejnych trofeów.

12 maja w Dzierżoniowie odbył się II Puchar Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc, a jednocześnie III Memoriał im. Wojciecha Jastrzębia, poświęcony pamięci funkcjonariusza Służby Więziennej. W tej rywalizacji nasz funkcjonariusz w kategorii wagowej 110 kg zajął III miejsce.

Z kolei w dniach 17 – 20 maja w Łucku na Ukrainie odbyły się Mistrzostwa Świata Federacji WPA w wyciskaniu sztangi leżąc RAW. W klasyfikacji służb mundurowych Tomek został Mistrzem Świata w kategorii wagowej 110 kg, co dało mu również absolutne zwycięstwo w klasyfikacji wszystkich funkcjonariuszy biorących udział w mistrzostwach. W klasyfikacji SUBMASTER 110 kg również został Mistrzem Świata, a następnie zdobył brązowy medal w klasyfikacji wszystkich SUBMASTERÓW. Natomiast w kategorii OPEN 110 kg zdobył v-ce Mistrzostwo Świata. Po podliczeniu wszystkich punktów zawodników startujących w Mistrzostwach Świata okazało się że drużyna z Polski została najlepszą drużyną, zdobywając tytuł Mistrzów Świata.

Gratulujemy naszemu Mistrzowi!

via ZK Wronki


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+