Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Nasz redaktor gościem programu TVP3


Dzisiaj ruszył nowy, poranny program informacyjny TVP3 „Witaj Wielkopolsko”. Wspólnie z Bartkiem Pomianowskim przegląd prasy w tym programie poprowadził Karol Grajewski.

”Witaj Wielkopolsko” to nowy program stacji TVP3 Poznań, emitowany od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-9.00. Widzowie będą mogli zacząć dzień od najnowszych informacji z regionu. Jednym z punktów jest także przegląd prasy, w którym gościnnie wziął dziś udział redaktor naszego portalu – Karol Grajewski. Dzięki temu cała Wielkopolska mogła usłyszeć najświeższe wiadomości z gminy Wronki. Prowadzący rozmawiali o akcji CBŚP w Zakładzie Karnym, szkoleniu wychowanków Lecha Poznań oraz nowym kandydacie na burmistrza Wronek.

Cieszymy się, że nasz portal dociera do coraz większej grupy osób i jest postrzegany w Wielkopolsce jako rzetelne źródło informacji. Zachęcamy do śledzenia nowego programu TVP3 „Witaj Wielkopolsko”.

Więcej o programie TUTAJ.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+