Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Zakład Karny świętował [FOTO]


Płk Marceli Sauermann wręczył funkcjonariuszom akty nominacyjne i odznaczenia. Na wyższy stopień awansowało kilkunastu funkcjonariuszy ze Zakładu Karnego we Wronkach.

W poniedziałek 12 lutego odbywały się uroczyste obchody święta Służby Więziennej organizowane przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Poznaniu. Uroczysta Msza Święta odbyła się w Bazylice Archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim w Poznaniu.

Ceremonia nadania odznaczeń państwowych i resortowych oraz nadania wyższych stopni służbowych odbyła się w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na wyższy stopień służbowy awansowało z Zakładu Karnego we Wronkach 18 funkcjonariuszy. Ponadto trzem funkcjonariuszom oraz dwóm pracownikom Zakładu Karnego we Wronkach nadano odznaki „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Gratulując odznaczonym i awansowanym płk Marceli Sauermann podziękował za rzetelną służbę i pracę oraz zaangażowanie, życząc przy tej okazji dalszych awansów i pomyślności także w życiu poza służbą.

via por. Magdalena Spychała
fot mjr Marek Heinze
Zakład Karny we Wronkach


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

50 dni 12 godzin 27 minut 36 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+