Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Starsza kobieta próbowała wnieść narkotyki na teren więzienia


10 września policjanci odebrali zgłoszenie, że kobieta próbowała wnieść niedozwolone środki do zakładu karnego we Wronkach. Po przeszukaniu mieszkania spostrzeżono kolejne narkotyki.

W ubiegłą niedzielę policjanci z Wronek otrzymali zawiadomienie o posiadaniu narkotyków przez starszą kobietę, która udała się na widzenie do zakładu karnego. Była to 70-letnia mieszkanka miasta Szamotuły. Po przeszukaniu przez służby więzienne okazało się, że posiada przy sobie woreczek z podejrzaną substancją i tabletki. Zawartość woreczka prawdopodobnie stanowiła amfetamina.
Kobieta została skontrolowana również przez policjantkę, ale nie znaleziono więcej zakazanych substancji. Funkcjonariusze postanowili przeszukać miejsce zamieszkania. Policyjny pies znalazł kolejne woreczki, w jednym znajdowała się prawdopodobnie amfetamina, a w drugim marihuana. Trwają czynności ustalające, do kogo należą te substancje, ponieważ dom kobiety zamieszkuje więcej osób.

70-latka dostała zarzuty posiadania nielegalnych środków. Za takie przestępstwo grozi kara więzienia.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+