Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Kabriolety na Placu Targowym


Niecodzienna sytuacja będzie miała miejsce wkrótce w naszym mieście. Przez Wronki przejedzie kilkaset kabrioletów w ramach II Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland. To będzie widok! 

Uczestnicy wydarzenia przejadą w Rajdzie Pełnym Tajemnic z Olandii (pod Międzychodem) do Gniezna. Nasze miasto będzie jednym z przystanków na trasie.

Samochody można będzie zobaczyć 5 sierpnia na Placu Targowym od godz. ok. 12:00 – 14:30. Nie tak jak wcześniej zapowiadano, że w Olszynkach.

Jak podkreślają organizatorzy, Cabrio Poland to najważniejsza impreza motoryzacyjna, zrzeszająca miłośników kabrioletów zarówno z Polski jak i innych krajów europejskich, której przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!”. W ramach zlotu odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Drużyny Szpiku, której celem jest pozyskanie środków dla podopiecznych Fundacji Dar Szpiku.

Z tej okazji osadzeni z wronieckiego Zakładu Karnego pomalowali maskę samochodu, która zostanie zlicytowana na cele charytatywne przed Świętami Bożego Narodzenia. Uczestnicy rajdu oficjalnie odbiorą maskę w trakcie sobotniej wizyty we Wronkach.

Szczegółowe informacje na temat rajdu tutaj.

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+