Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ukrył narkotyki w pudełkach po mleku


Policja zatrzymała 31-letniego mieszkańca Wronek podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ukrył marihuanę w kartonach po mleku. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W piątek 14 lipca policjanci z wronieckiej patrolówki wspólnie ze strażnikiem miejskim ustalili, że mieszkaniec Wronek posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. Około godziny 19. stróże prawa dokładnie przeszukali wytypowaną posesję. Właściciel był kompletnie zaskoczony obrotem sprawy.

31-latek w kuchennej szafie, w pudełkach po mleku posiadał 15 porcji marihuany. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 34 gramy narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut z artykułu 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii (posiadanie środków odurzających lub psychotropowych). Za posiadanie narkotyków grozi mu więzienie. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

via st.sztab. Ewelina Grabowa / KPP Szamotuły


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+