Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Jaka pogoda przed świętami?


Dziś mogliśmy nacieszyć się stosunkowo wysoką temperaturą. Jednak jak informuje Hubert Sierszulski, był to ledwie krótki epizod. Najbliższym dniom towarzyszyć będzie ochłodzenie, ale nie tylko.

Dzisiejszy krótki epizod ciepła dobiega pomału do końca. Od zachodu nad nasz region wchodzi zachmurzenie związane z frontem chłodnym. Za frontem podąża już chłodna masa powietrza która przyczyni się od jutra do znacznego ochłodzenia. Spadkowi temperatury (w porównaniu z dniem nawet o 10-12°C) będzie też jutro towarzyszyć, silniejszy niż dziś, porywisty wiatr, dochodzący w porywach do 60-65 km/h.
Słabe i umiarkowane opady deszczu o charakterze ciągłym pojawią się w środę. W czwartek opady będą już bardziej przelotne, w tym dniu możliwe również przejaśnienia.
Zapowiada nam się dość dynamiczny tydzień, który pod kątem warunków pogodowych będzie wietrzny, a temperatury maksymalne w ciągu przyszłych dni będą oscylować wokół 10°C.
Odległy o niecałe już sześć dni okres świąteczny zapowiada się na obecną chwilę mniej dynamicznie niż przyszłe dni, nie spodziewałbym się jednak temperatur powyżej 13°C.

Prognozę pogody przygotował Hubert Sierszulski.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+