Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

13-letni mieszkaniec Wronek odnaleziony


Z przyjemnością informujemy, że 13-letni Adam został odnaleziony. Dziękujemy za szybką reakcję.

Policja poszukuje 13-latka z Wronek. Chłopiec wyszedł z domu wczoraj o godzinie 16.30 i do chwili obecnej nie powrócił. Apelujemy do osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach lub z Komisariatem Policji we Wronkach.

Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach dzisiaj przyjęli zawiadomienie o zaginięciu mieszkańca Wronek – 13-letniego Adama Kościujańczuka. Chłopiec wyszedł z domu wczoraj około godziny 16.30 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, szatyn.
Ubrany był w ciemną polarową bluzę zapinaną na zamek, niebieskie dżinsy ze ściągaczami na nogach, buty sportowe koloru jasnego.
Osoby posiadające informacje, mogące pomóc w odnalezieniu 13-latka prosimy o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach (tel. 061-293-12-11) lub z Komisariatem Policji we Wronkach (nr tel. 61 29 31 330 ).

via KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+