Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

”Niepokorna, Niezłomna, Wyklęta” – Konkurs


Środa, 1 marca, dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych, w Koninie odbył się Wojewódzki konkurs pt. ”Niepokorna, Niezłomna, Wyklęta – Inka oczami dzisiejszych uczniów”.

W środę, 1 marca, odbył się konkurs ”Niepokorna, Niezłomna, Wyklęta – Inka oczami dzisiejszych uczniów”, w którym wzięły udział 104 szkoły, a nadesłanych prac było ok. 330.  Konkurs polegał na przedstawieniu życiorysu Danuty Siedzikówny „Inki” w jednej z wybranych form. Uczestnicy mogli zgłosić prace w czterech kategoriach twórczych: plastycznej, literackiej, muzycznej, lapbook. Również nauczyciele mogli wziąć udział w rywalizacji , przygotowując scenariusz zajęć. Jednymi z uczestników tegoż konkursu byli uczniowie szkół z naszej gminy i odnieśli sukces.

Mikołaj Koza – Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach – I miejsce w kategorii praca literacka.

Tomasz Stołowski – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi – III miejsce w kategorii lapbook dla szkół podstawowych

Nagrodą za pierwsze miejsce jest m.in wyjazd do Pałacu Prezydenckiego wraz z zwiedzeniem Parlamentu RP i możliwość porozmawiania z parą prezydencką.

Gratulujemy, wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym z naszej gminy.

fot. via Wronki.pl


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+