Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Awanse naszych policjantów


W Muzeum Zamku Górków w Szamotułach odbyła się uroczystość, podczas której policjantom wręczone zostały odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Oficjalnie powitano również nowego kapelana szamotulskiej Policji.

 

24 lipca każdego roku przypada Święto Policji. Funkcjonariusze z naszego powiatu swój dzień świętowali kilka dni później. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej, która odbyła się w szamotulskiej kolegiacie. Nabożeństwo poprowadził ks. prałat Stefan Komorowski – Kapelan KWP w Poznaniu, który odczytał dekret powołujący ks. Mariusza Marciniaka na funkcję kapelana szamotulskiej Policji.

Po uroczystej mszy świętej funkcjonariusze przemieścili się do Muzeum Zamku Górków w Szamotułach, gdzie jak co roku odbyła się uroczysta akademia, podczas której wręczone zostały odznaczenia i awanse na wyższe stopnie policyjne.

Z wronieckiej komendy awans uzyskali: z nadkomisarza na podinspektora – Piotr Grynia, który także decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych odznaczony został brązową odznaką „ZASŁUŻONY POLICJANT”. Ze stopnia starszego aspiranta na aspiranta sztabowego awans uzyskali – Krzysztof Wolski, Agnieszka Brzezińska, Sebastian Kalemba, Jarosław Nawrot oraz Bartłomiej Piechowiak. Michał Nowicki awansował ze starszego posterunkowego na sierżanta.

fot. KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+