Biegali na Leśnej

30 maja, w ostatni majowy weekend, odbyła się impreza sportowa pod tytułem ”Bieganie z Leśną”, w której udział wzięło kilkadziesiąt rodzin.  Oprócz biegów odbyło się wiele konkurencji oraz turniejów, jak na przykład turnieje siłowe, przeciąganie liny, zawody w rzucie kaloszem, można było również pokonać tor przeszkód.

W każdej konkurencji nagrodzono 6 najlepszych osób, a w konkurencjach dla najmłodszych każdy otrzymał medal. W biegach wzięło udział 119 uczestników. Wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, cuda z balonów, warsztaty decoupage’u,  jedzenie z grilla czy pyszna grochówka sprawiło, że ten dzień stał się wyjątkowym! W ramach promocji zdrowia: woda dla każdego biegacza i soczek dla maluchów.

A oto lista zwycięzców

W konkursie wiedzy o szkole wygrał Mateusz Sawala, zdobywając płytę indukcyjną firmy Dynaxo.

BIEGI:

Kat. Dziewcząt rocznik 2002-2004 – startowało 8 osób

I miejsce – Anna Dąbrowska

II miejsce – Laura Króliczak

III miejsce – Julia Wald

IV miejsce – Zosia Kozber

V miejsce – Julia Konieczna

VI miejsce – Maria Sawczuk

Kat. Dziewcząt rocznik 1999- 2001– startowało 17 osób

I miejsce – Nicola Gierczyńska

II miejsce –Karolina Wasik

III miejsce – Martyna Grabek

IV miejsce – Wiktoria Skrzypkowiak

V miejsce – Daria Ratajczak

VI miejsce – Marta Drzewiecka

Kat. Dziewcząt rocznik 1996- 1998– startowało 11 osób

I miejsce – Rozalia Gapska

II miejsce – Daria Pakulska

III miejsce – Alicja Stani

IV miejsce – Martyna Skonieczna

V miejsce – Adrianna Frąckowiak

VI miejsce  – Sylwia Rybarczyk

Kat. Kobiet 1995 i starsze– startowały 4 osoby

I miejsce – Adrianna Śrama

II miejsce – Monika Skrzypkowiak

III miejsce – Magdalena Walczak

IV miejsce – Katarzyna Stoebe

Kat. Chłopców 2002- 2004– startowały 3 osoby

I miejsce – Piotr Piechowiak

II miejsce – Dawid Bartczak

III miejsce – Piotr Perz

Kat. Chłopców 1999-2001– startowało 15 osób

I miejsce – Jakub Biniek

II miejsce – Tomasz Skrzypkowiak

III miejsce – Maciej Machaj

IV miejsce – Dawid Roszak

V miejsce – Mateusz Radzi

VI miejsce – Jakub Kuczenrajter

Kat. Chłopców 1996-1998– startowało 15 osób

I miejsce – Paweł Dziurleja

II miejsce – Kamil Olejniczak

III miejsce – Przemysław Brzóska

IV miejsce – Mikołaj Pupiec

V miejsce – Łukasz Biedziak

VI miejsce – Bartosz Ruszczyk

Kat. Mężczyzn 1995 i starsi– startowało 11 osób

I miejsce – Mateusz Rodewald

II miejsce – Mirosław Białek

III miejsce  – Marcin Urban

IV miejsce  – Bartosz Roszak

V miejsce – Włodzimierz Frąckowiak

VI miejsce – Michał Piwosz

W BIEGU MALUCHA wzięło udział 25 osób

Podziękowania dla sponsorów:

– Józefa Kwaśniewicza – Starosty Szamotulskiego

– Marii Małgorzaty Janyski – Posłanki na Sejm RP

– Amiki Wronki S.A.

– Samsung  Electronics Manufacturing spółka z o.o

– Spomasz – Wronki Grupa SFPI sp. z o.o

– Dynaxo

– Szczotpol

– Rais- to ols

– Piekarnia Cukiernia Gursz sp. z o.o

– Vileda Professional

– Pensjonatu Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Dalfas

– PPHU ALMAR

– Nadleśnictwa Wronki

– pani Anny Krzyżaniak

– pana Sanockiego

– DAR- POL pani Urszuli Świniarskiej

– Firmy PODOLSKI

– Banku Spółdzielczego Duszniki

– Fotoakademickiego

 

 

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne