Policja poszukuje świadków kolizji

Policja poszukuje świadków kolizji drogowej do której doszło w środę 25 października br. Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach pracują nad ustaleniem sprawcy potrącenia rowerzystki. Ze wstępnych informacji wynika, iż do zdarzenia doszło w dniu 25 października br. około godziny 7 na drodze wojewódzkiej nr 184 pomiędzy miejscowościami Binino, a Bobulczyn.

Pokrzywdzona jechała rowerem w kierunku Wronek i została potrącona przez jadący w tym samym kierunku samochód nieznanej marki. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń, niemniej jednak prowadzimy postępowanie w sprawie spowodowania kolizji drogowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z Asystentem ds. Wykroczeń KPP w Szamotułach tel. 47 77 32 243 lub w przypadku nieobecności z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach tel. 47 77 32 211. Apelujemy też o kontakt do osób, które w środę jechały tą drogą w godzinach porannych, a w swoim pojeździe posiadają wideorejestrator, który mógł zarejestrować zdarzenie lub jego sprawcę.

via asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2023-10-27