Błękitni Wronki wycofali się z rozgrywek

Pierwszy zespół Błękitnych Wronki został wycofany z rozgrywek V ligi – informuje prezes klubu Marek Pogorzelczyk.

W imieniu zarządu MKS Błękitni Wronki informuję, iż na spotkaniu Zarządu Klubu w dniu 14.07.2023 r., podjęta została decyzja o wycofaniu, w sezonie 2023/2024 z rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski ZPN, drużyny seniorów występujących w minionym sezonie w rozgrywkach V ligi.

O podjęciu powyższej decyzji zadecydowały problemy ze skompletowaniem pełnej kadry zawodniczej, związanej z rozgrywkami drużyny seniorów w sezonie 2023/2024.

Spotkania z aktualnymi zawodnikami, rozmowy z potencjalnymi kandydatami do zasilenia naszego zespołu, publikowanie komunikatów o naborze w mediach klubowych, nie przyniosły spodziewanych efektów.

Klub MKS Błękitni Wronki w dalszym ciągu będzie prowadził bezpłatne szkolenie drużyn dziecięcych i młodzieżowych.

informuje prezes Marek Pogorzelczyk

Zespół seniorski w wielkopolskich rozgrywkach występował nieprzerwanie od 2008 roku. W minionym sezonie zapewnili sobie utrzymanie w V lidze.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2023-07-17