Sukcesy młodych zawodników Błękitnych

Początek roku 2023 obfituje w sukcesy aktualnych oraz byłych zawodników Błękitnych Wronki. Dwie drużyny Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach zdobyły tytuły mistrzów w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej i pierwszy raz w historii szkoły awansowali wyżej.

5.01.2023 r. w zawodach powiatowych w kategorii klas VIII w Szamotułach zdobyli I miejsce, a 18.01.2023 na własnym terenie, wygrywając wszystkie mecze z drużynami gmin: Oborniki, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski i Suchy Las, zagwarantowali sobie awans do kolejnych rozgrywek. W skład drużyny weszli: Antoni Wilk, Tomasz Konieczny, Ksawery Drożyński (Błękitni Wronki) oraz byli nasi wychowankowie: Hubert Przybył, Jan Hagno, Jan Hibner, Piotr Stańko i Oskar Baranowski. 

Podobne sukcesy mieli uczniowie klas V i VI, którzy tytuł Mistrza Powiatu uzyskali w zawodach, które odbyły się 10.01.2023 r. w Szamotułach. W skład reprezentacji weszli: Marcin Obst, Wojciech Łożyński, Wojciech Kubiak, Leon Rudy, Dawid Szymaniak, Jakub Kąkol, Antoni Nowak (zawodnicy Błękitnych), Dawid Koza (od stycznia br. zawodnik Błękitnych, wcześniej AS Wronki), oraz byli zawodnicy naszego klubu Damian Czaprański i Aleksander Twardowski. Po wygraniu wszystkich meczy w półfinale w Opalenicy 19.01.2023 r., przedłużyli pasmo sukcesów awansując do finału wojewódzkiego.

Obie drużyny trenują pod kierunkiem trenerów Fabiana Myszkowskiego i Bartosza Hoffmana

Wszystkim zawodnikom reprezentującym Szkołę Podstawową nr 3 i nasze miasto oraz trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

via MKS Błękitni Wronki