Dogtrekking pierwszy raz we Wronkach! [FOTO]

Różne typy aktywności z psem zdobywają coraz więcej zwolenników. Ekipa z Fundacji Animaniacy postanowiła zorganizować zawody sportowe, w których startującym towarzyszyli ich czworonożni przyjaciele.

Wystartować można było w trzech kategoriach – canicross, bieg z psem na dystansie 6 km, dogtrekking, marsz lub bieg z psem na dystansie 12 km, bieg malucha, aktywność przeznaczona dla najmłodszych.

Trasy zostały przygotowane na terenie Nadleśnictwa Wronki, a każdy uczestnik otrzymał w pakiecie startowym mapkę z oznakowaną trasą. Na starcie stanęły zespoły z różnych części Polski, a organizatorzy otrzymali mnóstwo pochwał od zawodników.

Główne nagrody w postaci sprzętu AGD ufundowała firma Amica, organizatorów wsparli również: Triathlonista.com, Przedsiębiorstwo Komunalne we Wronkach, Salon Groomerski Morris i Wytwórnia Kreatywna. Na mecie na zawodników czekały gorące napoje i pyszne, zdrowe desery od FitBox Cateringu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński.

Gratulujemy wszystkim, którzy pokonali trasy biegu i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok. W imieniu organizatorów – Fundacji Animaniacy – dziękujemy za Waszą obecność!

« z 132 »