Poznaliśmy zwycięzców zawodów jubileuszowych Cechu

Z okazji Jubileuszu 40-lecia Cechu Rzemiosł Różnych we Wronkach odbyły się okolicznościowe zawody sportowe. Znamy już zwycięzców!

W weekend 10-11 września odbyły się jubileuszowe zawody sportowe. Na wronieckich kortach „Artenis” rozegrano Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o puchar 40-lecia Cechu, w którym udział wzięło 22 zawodników i zawodniczek. Frekwencja dopisała nie tylko wśród zawodników, ale również wśród kibiców. Rywalizacja toczyła się na wysokim poziomie, mecze były zacięte, a finaliści w ciągu 2 dni rozegrali aż 4 mecze, spędzając na korcie nawet ponad 6 godzin.

W singlu kobiet rozegrane zostały ćwierćfinały, półfinały oraz finał, a Panie zajęły następujące miejsca:

I miejsce – Beata Lisowska

II miejsce – Mariola Kropaczewska

III miejsce – Aneta Bąk oraz Krystyna Jarysz

Singiel mężczyzn składał się z 1/8, ćwierćfinałów, półfinałów oraz finału, a miejsca medalowe prezentowały się następująco:

I miejsce – Przemysław Kowalik

II miejsce – Krzysztof Zerbst

III miejsce – Andrzej Zerbst oraz Robert Małecki

Wśród zawodników i zawodniczek, którym zabrakło szczęścia i odpadli w pierwszym meczu, dodatkowo został rozegrany turniej pocieszania, który wśród Pań wygrała Kasia Barnaś, a wśród Panów Rafał Olejniczak.

Nad Wartą odbyły się natomiast Zawody Wędkarskie, w których udział wzięło 23 uczestników. Klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – Arkadiusz Duda

II miejsce – Marcin Rzepczyński

III miejsce – Roman Sikora

Strzelnica w Popowie gościła uczestników jubieluszowego strzelania. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach.