30. Finał WOŚP we Wronkach. Ile pieniędzy zebrano?

Za nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Na rzecz WOŚP w trudnych warunkach pogodowych i pandemicznych kwestowali na ulicach liczni wolontariusze.

Licytacje odbyły się za pośrednictwem aplikacji ZOOM, w trakcie których można było wylicytować między innymi gadżety orkiestry, piłki z autografami zebranymi podczas wywiadów do filmu z okazji 100-lecia wronieckiej piłki nożnej, sprzęt AGD oraz vouchery.

Wroniecki Sztab, mieszkańcy, darczyńcy i wszystkie osoby zaangażowane sprawiły, że Wronki mogą cieszyć się ze wspaniałego wyniku zbiórki.

Ile zabrano we Wronkach?

WOK Wronki


Ogólny wynik zbiórki zostanie ogłoszony 30 marca, jednak już wiadomo, że ubiegłoroczny rekord został pobity. W roku poprzednim podczas finału zebrano prawie 127,5 mln zł. Natomiast w 2022, według deklaracji zebrano blisko 136,3 mln zł na zakończenie 30. Finału WOŚP.

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2022-02-02